» Poradna » Ostatní

MP3 na CD přehrávačí?

Slyšel jsem o přenosném CD přehrávači umožňujícím přehravat na CD hudbu ve formátu mp3. V jedné prodejně mi sdělili, že něco chystá Philips. Nevíte něco bližšího? Díky za odpověď! Dobrý rok 2001! Vašek

Odpovědi na otázku

Tech je... koukni se na audionet.cz a dej hledat MP3+CD apod... je jich tam popsanych vic...Kdybys chtel, muzes si to i postavitwww.mp3projects.comZrovna na jenom pracuji - ale nebude to prenosny

Ahoj to me zajima....Uz jsem o tom neco cetl, nekteri na tom pracovali, ale jeste jsem nikdy nevidel(neslysel) o hotovem funkcnim vyrobku.Jestli to tedy zvladnes,tak o tom neco napis a ja ti to dam sem