» Poradna » Programy

MP3 - MIDI

Můj mobil používá zvukové formáty WAV a MIDI. V PC mám formáty WAV,WMA a MP3. Protože WAV je velký "žrout" dat, zvláště v mobilu, potřeboval bych poradit, lze-li něco převést na úsporný MIDI. Díky za případnou radu.

Odpovědi na otázku

jako napr pisnicky? Tak to bude problem.

Zku spriste pouzit vyhledavani uz to tu bylo mockrat.Prevadet wav apodobne formaty do midi je logicky nesmysl. Protoze MIDI je defakto jen "notovy zapis" Je to stejne jako bys chtel prevadet rozhovor do textu. Existuji takovy programy ale vysledky jsou mizerny.

O tom, že MIDI je logicky kvalitativně ubohý vím také, ale chtěl jsem některé hudební soubory nebo jejich části převest (a odzkoušet)do mobilu i za cenu tomu odpovídající úrovně.

Midi a ubohý jo...?! Dej sem emajl a pošlu ti soubor 28,5kB a budeš si myslet,že to hraje nějakej hodně slavnej,americkej Dixieland

Beru a díky jslezingr@seznam.cz

Máš to tam,ale je to spíš na poslech,než do mobilu na události Je to zip i s playlistem do Winampu.

Tak tedy klobouk dolů!Těch několik desítek skladeb jsou naprosto senzační a přesně pro daný účel (+ další smysluplnější použití). Měním trochu názor, ten dixilend je perfektní. Ještě jednou skutečný dík a měj se!

Není zač,takovej jsem já...

Jak kvalitativne ubohy. Trosku si o tom nastuduj WAV a MIDI jsou naprosto rozdilne formaty a je nesmyl prevadet z WAV do MIDI .MIDI- neni zvuk jako takovy je to notovy zapis pro jednotlive nastroje a az zvukovka podle not vytvori zvuk to same jak bys to zahral na klavir. Proto nejde uspokojive prest WAV do MIDI. Je to podobne jako by schtel normalni mluvene slovo v PC prevest do textu.

tak takMIDI neboli rozhrani pro digitalni hudebni nastroje je pouze textovy zapis proste klasicke notysam jsem zkousel prevest mp3 do MIDI abych se pak ty pisnicky mohl naucit na keyboardzkusil jsem hodne programu des a hruzazatim dle me je to beznadejne