» Poradna » Web a internet

Mozzila Firefox - záložky

Dobrý deň. Mám problém ohľadom Mozzila Firefox. Jedného dňa keď som prišiel domov, tak som si chcel zapnúť browser. Mozzila mi ale napísala Couldnt load XPCOM. Tak som starú mozzilu odinštaloval a nainštaloval novú. Ale na novej nemám žiadne z mojich starých záložiek. Mozzil ani nenachádza nejaké staré zálohy alebo niečo. Staré záložky som nikde manuálne neukladal. Dá sa s tým ešte niečo urobiť ? Ďakujem

Odpovědi na otázku

Ano, pravdepodobne da. Najdi si v pocitaci stary profil a v nem odpovidajici soubory. Ale asi bude rozumnejsi, kdyz to sveris nekomu kdo uz neco podobneho delal.

"stary profil Firefoxu"

To by mohol zvladnut aj sam, jedna sa v podstate iba o kopirovanie. Ale je pravda, ze ten profil musi najprv najst.

Jinak pro příště, aby se ti to nestalo znovu, vytvoř si Mozilla účet a Firefox k němu přihlaš. Budou se ti záložky zálohovat i na serveru a když to zhavaruje, tak po přeinstalaci a přihlášení k účtu je budeš mít hned zpět.

Zde je návod kde hledat, pokud sis ten profil nesmazal s odinstalací.Obvykle je lepší zálohovat profil před odinstalací, ale na to je u tebe už pozdě.

Souhlasím. Já jsem si FF profil vytvořil do Dokumentů, které zrcadlím a zálohuji...