» Poradna » Programy

Mozzila Firefox - Chcem vlastne ikonky na bookmarks liste, v IE sa to dalo

V IE som bol zvyknuty ze pod listou kam pisem adresu som mal listu z ikonkami na moje oblubene stranky, tu to ide samozrejme tiez, ale nemozem tym odkazom priradit ikonku. z toho vyplyva ze im nemozem zrusit nazov (pretoze by som nevedel kam vedu) a teda sa mi na listu namiesto 40 ikoniek zmesti 10... Smutek k FireFoxu som presiel pred mesiacom, paci sa mi, ale toto ma strasne irituje. Poradte aky extension... ja som nic nenasiel. THXhydrant

Odpovědi na otázku

1. Ikonky by som si aj ja rád zmenil - neviem ako sa to dá...2. Pravý klik na tlačítko v záložke vyvolá menu - properties - tam si zmeníš popis, názov, kľúčové slovo....

no na ten pravy klik som dosiel, myslim ze by na to dosiel kazdy kto dokaze napisat dotaz do poradny. Ale ikonku tam nezmenim. Kdesi inde mi poradili extension Favicon picker, Ten robi presne to co potrebujem akurat, ze nie v najnovsej verzii Firefoxu

v IE sa to dalooo

nevím, zda je to ono - já to rozšíření nepoužívám, ale mohlo by to jít přes rozšíření Favicon picker. Neleznete ho na http://www.czilla.cz/doplnky/rozsireni/favicon...

sakra omlouvám se, sem si nevšiml že už jste o něm mluvili