» Poradna » Mobily

Možný virus z google play?

Dobrý den, v jedné mobilní hře jsou úkoly, za které když splníte dostanete nějakou prémiovou měnu. Jedním z nich byl stáhnout si hru s názvem "Fort clash" a dosáhnout v ní určité úrovně. Odměna za to byla celkem velká tak jsem si ji stáhl a spustil ale místo toho aby spustila tak spadla, lehce jsem zpanikařil a okamžitě jsem ji odinstaloval, chtěl bych se tedy zeptat... Je možné že by byl v aplikaci nějaký virus nebo něco podobného? Hra se normálně nachází na obchodě play a je i u ní napsáno že byla testována Play protectem, ale stejně si nejsem trochu jistý.Je tedy možný že hra obsahovala nějaký virus, který teď mám v mobilu? A pomohl by případně tovární reset?

Odpovědi na otázku

Prostě ti crashla hra, to se občas stává. Ta hra má fakt špatný hodnocení, ale nikdo tam o viru nic nepíše, takže se nemáš asi čeho bát.

Dobře, děkuji.Jak jsem již psal, prostě jsem spanikařil a jak říkáte asi to nic není.Pro jistotu jsem si stejně stáhl MalwareBytes a to také nic nenašlo.Ještě jedno děkuji za odpověď a uklidňení.

Ne.

A to tě napadlo jen kvůli tomu, že hra jednou spadla? To snad ne...