» Poradna » Web a internet

Mozilla Thunderbird

Dobrý den.Z telefonu jsem si do emailové schránky poslal soubor kontaktů s příponou vcf, jako přílohu. Pro zálohování v PC.Po spuštění Mozilla Thunderbird se mi zpráva zobrazí i s ikonou přílohy. Jenže, po kliknutí na zprávu ikona zmizí a příloha se ve zprávě nezobrazuje, tak že ji nemohu uložit.Pokud otevřu schránku na seznamu.cz, je vše v pořádku a přílohu lze stáhnou.Nevíte, prosím, jak upravit Mozilla Thunderbird, aby všechny typy souborů přílohy bylo možné zobrazit a stahnout?V tomto dotazu nejde o to, že si telefon můžu připojit s USB s PC nebo přílohu stáhnout z originál schránky, ale o nastavení poštovního klienta Mozilla Thunderbird. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Ahoj, toto vidim na nejaky Bug. mate tam najnovsiu verziu?

Přímé otevírání poštovních příloh = extrémně nebezpečná akce.Je pravděpodobné, že Tvou fatální chybu ihned napravil bezpečnostní systém a přílohu smazal.Co s tím?Standardní postup:ukládat přílohy do knihovny Dokumenty.Bezpečnostní systém bude mít čas prověřit daný soubor.

Bezpečnostní systém to není. Zkusil jsem zprávu přijmout v Microsoft Outlook 2010 a vše je v pořádku.

to, že některý klient někdy nezobrazí přílohu mailu je normální, příště se může stát že v thunderbirdu vidět bude a v outlooku ne.

Dobrý den, mám přesně ten samý problém. Jak se vám ho podařilo vyřešit?