» Poradna » Web a internet

Mozilla firefox - zobrazit video v samostatném okně

Zdravím jsem vždycky použival chrome ale nedávno jsem přešel na firefox a vadí mi jedna služba u přehraváného videa - zobrazit video v samostatném okně modrá kolonka u každého videa ač na youtube nebo tipsportu kde sleduji zápasy živě . U prostřed videa vždycky vyskočí tahle zpráva . Může to v nastavení firefoxu deaktivovat? jestli ne letí z pc.

Odpovědi na otázku

Ano

Můžeš udělat screenshot?Ikona pro pro přesun videa do samostatného okna se zobrazuje při pravé stráně a není modrá - https://ibb.co/Fswr6xP. Lze ji deaktivovat v nastavení - about:preferences#general > Prohlížení > Zobrazovat přepínač do režimu obraz v obraze.