» Poradna » Web a internet

Mozilla Firefox - problém s novou kartou

Dobrý den,nedávno u mě proběhla aktualizace prohlížeče Mozilla Firefox na verzi 27.0.1.Bohužel od té doby při otevření nového panelu (Ctrl+T) nebo po kliknutí na "+" za posledním panelem se mi v novém panelu automaticky otevře stránka google.com. Dříve jsem po otevření nového panelu měl prázdný řádek do kterého jsem napsal webovou stránku, nyní se mi nový panel automaticky přesměruje na google.com, snažil jsem se procházet nastavení, bohužel nic jsem nenalezl. Pomohl by mi prosím někdo jak se této funkce zbavit?

Odpovědi na otázku

Nastavení - obecné - domovská stránka dej si tam co chceš.

To mluvíš o domovské stránce, já mluvím o otevření nové karty. I když si smažu domovskou stránku, tak sice při spuštění se mi zobrazí volný řádek a mám tam "startovací stránka firefox" pokud ale otevřu novou stránku opět se mi tam rovnou zobrazí google.com

Firefox v posledních verzí přidává do prohlížeče celkem zbytečné věci a nedivil bych se, že je tohle jedna z nich. Doporučuji Vám přejít na prohlížeč Pale Moon, který se těmito zbytečnostmi nezabývá :) .

Aktualizace je v tom nejspíš nevinně, to bys asi nebyl s tímhle problémem jediný. Co máš ve FF jako browser.newtab.url?

Konkrétně při otevření nového panelu " https://www.google.cz/ "

Tak to změň na co potřebuješ, nebo dej about:newtab

To je to co právě nevím - kde to změnit?

Aha, ptal jsem se tě co tam máš a odpověděl jsi. Takže jsem spoléhal, že se díváš do about:config. Tam najdeš browser.newtab.url.

Super, díky, problém vyřešen.

Jo, já si to myslel

Kde to nájdem prosím ťa?

Čo mám robiť ak to neviem prepísať mám to zaknuté, nevieš ako ďalej?http://prntscr.com/6hzndy