» Poradna » Windows (a jiné OS)

Mozila

Dobrý deň, včera mi Mozila fungovala bez problémov, dnes sa nemôžem prihlásiť, lebo vždy pri prihlásení sa objaví dialógový rámček:" Použivateľsky profil aplikácie Firefox nemohol byť načítaný. Pravdepodobne chýba, alebo je nedostupný." Prosím poraďte, ako to vyriešiť. Ďakujem.

Odpovědi na otázku

Obnov složku profilu ze zdravé zálohy. Pokud zálohu nemáš, složku (zřejmě poškozeného) profilu smaž. Po spuštění FF se vytvoří nový.

Co je to Mozila? Pokud je to Firefox, spustíte správce profilů příkazemfirefox.exe -Pviz takéhttps://support.mozilla.org/en-US/kb/profile-manager-...

Firefox nejde preinštalovať, ani spustiť, stále ta istá hláška. Nebude chyba vo Win 10? Ďakujem

Pokud sis ji tam neudělal sám nějakým nehodným softwarem, tak ne, ve W10 taková chyba není.

Zkusil jste toto nabízené:...cesta...\firefox.exe -PJde to nebo nejde?

Nejde to, nech robím čokoľvek.

nese*er se stim a smaz slozku %AppData%\Roaming\Mozilla jestli to nepomuze jeste odinstaluj a ciste nainstaluj.... ps jestli chces neco zachranit tak si vykopiruj patricny soubory (napr. bookmarky)