Mozete mi zhodnotit zostavu, najma co sa tyka kompatibility?

XpertVision GF8600GT 256MB DDR3 Dual DVI PCX
Grafická karta s chipsetom NVidia GeForce EN8600GT, pamäť 128-bit 256MB DDR3 700 MHz, core 540 MHz, 24 pixel pipelines, rozhranie PCI-Express, výstupy VGA, Dual DVI, HDTV-out Max. rozlíšenie 2560 x 1600. Technológie HDCP, DirectX 10 a OpenGL 2.0, NVIDIA CineFX 3.0 engine, NVIDIA Intellisample 3.0, Shader model 4.0, podpora SLI.

A-DATA DDR2 2x 1GB 800MHz dual KIT

Sada 2ks 1GB pamäťových modulov A-DATA DDRII 800Mhz.
Western Digital SE 400GB 16MB SATA2 WD4000KS/AAKS Nová generácia diskov s prenosom 300MB/s (max) pripájacie rozhranie SATA2, otačky 7200 RPM (nominal), vyrovnávacia cache 16 MB, priemerna prístupová doba 8,9 ms, technológie ShockGuard, Data Lifeguard.

AMD Athlon64 X2 4600+ EE DUALCORE BOX Socket AM2 Procesor Procesor s technológiou Energy Efficicency s nižšou spotrebou s dvoma jadrami pracujúci na frekvencii 2.4GHz, s 512kB + 512kB L2 cache, spotreba 65W. Socket AM2 BOX balenie s chladičom. ADO4600CUBOX

MSI K9N SLI-2F
Základná doska pre procesory AMD Athlon 64 X2, Athlon 64 Athlon 64FX a Sempron AM2 Socket 940 s chipsetom nVidia nForce 570 SLI MCP, ktorý podporuje 2 grafické karty. FSB 1000 MHz podpora HT. Pamäť 4x DDR2 800/665/533 MHz max. 8GB. 2x PCIe x16, 2x PCI-E x 1, 3x PCI, 6x S-ATA II 3Gb/sek, 1x ATA133. Zvuková karta ALC883 7.1 kanálové audio, Dual sieťová karta Gigabit LAN. Formát ATX, rozmery 305x245 mm.

MIDI ATX 350W 12cm SK-370 black
Čierna skrinka vyrobená z 0.8mm plechu, 4x 5,25" pozícia, 7x 3.5" pozícia. Predný panel s vyvedenými 2x USB konektormi. Chladenie Air Guide ventilátorom na bočnej stene s micro switch-om. Kvalitný certifikovaný 350W zdroj s 12cm ventilátorom . Sieťový kábel v cene.

Odpovědi na otázku

Dobry, ale misto toho AMD bych volil Intel

dôvod ??

vykon

A ešte taká otácka, o kolko sa cca da pretaktovat core 2 duo co som nizsie uviedol?

o 20-30%

možno tak v tvojom sne

Já ho mám přetaktované na 2.7Ghz (+50%) bez zvýšení napětí.

No mne by stacilo nataktovat 2,1 Ghz, aby som nesiel do extremu

prosím Vás, píšte sem reálne názory a k téme a nie IT rozprávky pre puberťákov.

A ty si nenapísal ani argument.

Milý OMG - LOL, bude mi 55, snad až taký puberťák nejsem, takže C2D 6320 jsem přetaktoval na ZD Gigabyte DS4 za pomocí utility Gigabytu Easy Tune5 na 2,30GHz, když jsem šel výše začalo to padat a pravděpodobně by to chtělo zvýšit napětí a do toho se mi nechtělo jít. A možeš si byť istý, že toto nie je IT rozprávka.

No keby som to vymenil za Intel a cena by bola o 100 Sk drahsia, tak by to bolo toto

ASUS P5ND2 SE
Základná doska zo socket-om LGA775 pre Intel® Core2 / Core2 EE / Pentium D* / Pentium 4 / Pentium EE / Celeron procesory, Chipset NVIDIA nForce4™ 570 Ultra MCP (Crush 19). FSB 1066MHz, pamäť 4 x Dual chanel 240-pin DIMM max. 16GB DDR2 667/533. Sieť Realtek PCI-E Gigabit LAN, audio ADI AD1986A 6-kanálové. 1 x PCI Express x16, 3 x PCI Express x1, 2 x PCI. 4 x Serial ATA II 3,0 Gb/s RAID 0,1,0+1,5, JBOD, 2 x UltraDMA 133/100. 1x paralelný, 1x optický + 1 x koaxial S/PDIF Out, 2x PS/2, 2 x RJ45, 8x USB 2.0, Audio, Formát 30.5cm x 22.9cm

Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz BOX 775 2MB dual
Inovatívny dvoj-jadrový procesor postavený na novej Intel Core mikroarchitektúre jadra s označením Conroe, pracujúci na frekvencii 1.80 GHz, s 2MB L2 cache, socket LGA775, FSB 800 MHz. BOX s chladičom."

To AMD je v pohode, na C2D se vyser, desky jsou drazsi a ty procaky taky. A zase takovej zazrak to neni, prestoze jich v praci udelam kolem 2-3 za den. Ale AMD delam furt vic. Jinak teda C2D zaslouzi pochvalu, protoze zatim se mi dari treba E6320 nataktovat bez zvednuti napajeni na 3,01GHz

Nehodláš doufám používat ten zdroj 350W "certifikovaný kvalitní", že ne?

Tvoje odporúčanie?

A ešte taká vec, v ageme je to snad uvedené pri každej case. Ale asi Fortron to nebude :)

desky msi nebrat posledni dobou jsou unich same vadne serie. na reklamaci u nas jde 5 z 10 novych desek jak pro intel tak i pro amd doporucujeme asus,gigabyte,evga, desky.

Dakujem za radu

Toho "machra" čo písal, že pretaktoval Pentium o 50% by som mu odporučil vyhľadať odbornú lekársku pomoc.

To zalezi jak ktere.... Ty stare Pentia D topily uz moc v zakladu - pretaktovani slabe.
Pentium Dua Core je nova architektura na Core Duo. Normalni frekvence 1.6 GHz - beha to lehce na 2.4 GHz a jde to i vys, pokud investujes do dobreho chlazeni...

Jestli potrebujes pomoc, dej mi vedet

A kam sa da umiestnit k boxovanemu procesoru?

C2D, frajere, C2D. Čti, pak piš.

Poskladal som tuto zostavu s Core 2 duo E6300. Fachá super.