Môže fungovať micro čítačka?

Mám http://www.imagehosting.cz/ a kedysi mi asi aj šla, ale netuším či niečo také vôbec je možné, aby fungovalo. Win je detekuje, že čosi som vložil, ale v správcovi zariadení sa nič neobjaví. Ide mi len o všeobecnú info ako je to s micro čítačkami. Ja osobne mám averziu voči všetkémi micro ak existujú väčšie náhrady (micro USB Bluetooth a pod.)

Odpovědi na otázku

Mam tu samou a funguje normalne jak fleska.

mne neberie. Aj zo začiatku čo som ju kúpil bol menší problém

mám takovou tu úplně placatou, funguje normálně

ma to nejaku elektroniku?

pokud vím, tak tyhle micro SD karty maj stejné zapojení jak klasické, protože fungují i přes pasivní SD adapter, kde jsou jen kontakty. Tipuju, že se spíš někde ošoupal nebo uvolnil nějaký kontakt...

no já to nepitval, někde je jedna rozssednutá, tak jestli ji mám hledat...