Motorola V600

nevie mi niekto poradit ako dostat obrazky z moto V600 do mobilu cez kabel a cez soft PST phone programmer? pripadne moze mi niekto odporucit nejaky lepsi soft(tento je velmi user unfriendly)?

Odpovědi na otázku

v skutačnosti je to moto 525(som az dodatocne zistil). mam ale dalsiu otazku. kabel som kupil v orange. Ale ten dodany soft na mojom PC akosi nechce pracovať. Skušal som aj iny soft  a ani na ňom to nešlo. takže som mal podozrenie, že kabel je zly(ale PC pripojeny mobil najde a vyypiše,že je propraveny k použitiu)-takže asi je funkčný. A moja hlavna otazka: Chcel  by som ho vratiť, ale dovod, že na mojom pc nefunguje asi nestači-čo vy nato?Chcel som ho vymeniť za blutooth,ale ani to nechceli.

hej ludia...ved polovicka z vas je pravnikmi. tak-mam narok na vratenie peňazí, ked kabel ide,ale ten soft nefunguje na mojom PC?