» Poradna » Ostatní

Motorola mpx220

zdravim,mam dotaz,mam motorolu mpx220,a koupil jsem ji od kamose,jelikoz,jsem si chtel neco poslat pres bluetooth,tak jsem najel do menu a htel zapnout bluetooth,ale kdyz jsem oznacil zapnout,tak mi to ukazalo,v tomto zarizeni neni zadny nainstalovany hardware s technologii bluetooth.da lo by se to do nej tak nahrat?

Odpovědi na otázku

pokial je bluetooth adapter v telefone poškodený a nejde zapnúť štandartným spôsobom cez nastavenia telefonu a možnosti pripojenia,tak to odnes do servisu

aha,tak moc dekuji.

v tyhle snad BT jeste ani nebyl ne ? pokracuj na MOBILMANIA:CZ

jinak si stahni orezane win mobile 5.O na tuto MPX z XDA developers.com a to ti poradne nakopne ten stroj, mozna ze to zacne fungovat

mpx220 mala bluetooth aj infraport

mpx 220 nemá flash rom,operačný systém nejde zmeniť

Motorola MPX s windowsem ne ? je to tenhle mobil http://www.mobilmania.cz/default.aspx... bavi me se o tom samem ne ? tak tomu tam samozrejme lze novou verzi windows podsunout, spletl jsem si to nicmene s tou starsi to je fakt, tahle by teda BT mela mit
jestli nejde tak nevim - muze byt modul rozbity, poskozena antena, atd
jakeho je ten mobil puvodu ? predpokladam ze nove vytahnuty z krabice asi ne, v dobe uvedeni to byl vynikajici komunikator, dnes uz spis pro fanousky, nema ani dotek. displej
mozna by pomohl hard reset - prece jenom je v tom windows !

spise ale smeruj dotaz sem: Mobilmania - Motorola - Forum

Raď dobře nebo neraď vůbec.