» Poradna » Mobily

Motorola Moto360 + iPhone

Dobrý den, plánuji si koupit chytré hodinky moto360 ale mám problém že mám iPhone 5S který podle toho co jsem se dozvěděl není kompatibilní...Proto se chci zeptat jak to ve skutečnosti je a jestli není nějaký způsob jak to udělat...

Odpovědi na otázku

Hledej na XDA - jestli jenějaké řešení, tak tam bude. Jinak smůla.

K iPhonu snad patří Apple watch, ne? Proč vymýšlet takové kraviny. Logicky to nepůjde, je to úplně jiný systém a pro iP neseženeš aplikaci, která by s Moto360 komunikovala.