» Poradna » Mobily

Motorola edge 20

Plánuju koupit tenhle mobil, v cenové kategorii mi přijde slušný.. 7,5k nějaký lepší tip? preferuju hlavně nfc, šířku pod 8mm a žádnej IPS, moc nefotím, ani nehraju.. jsem fanoušek "čistého systému".. bez nádstaveb..Motorola edge 20

Odpovědi na otázku

Varianta je třeba Motorola G82 či Samsung A53.

Motorola G82 rozhodně není variantou, jen namátkoučipset Snapdragon 695 vs 778G u Edge 206GB/128GB vs 8GB/128GBdisplej 120Hz vs 144 Hzfoťák 50+8+2 vs 108+16+8 Mpx/čelní 16 vs 32 Mpxatd.Nehledě na cenu - G82 u solidních e-shopů je o 500,- Kč a více dražší.O Samsungu ani nemluvě, nemá čistý Android.

Chceš VÁŽNĚ TVRDIT že poznáš rozdíl mezi 120 a 144 :)To samé u CPU.G82 je novinka,Edge 20 se doprodává...Čístý Android má skoro Motorola,Nokia a tím to končí.Pixel je mimo cenově.

No a co, že G82 je novinka, furt je o třídu níž.

Řada G je v postavení Motoroly vedle Edge.Furt je G82 výrazně novější s příslibem aktualizací,řada Edge má již nějaký pátek novou řadu 30.

Kupoval jsem ho pred pul rokem zene a je velice spokojena. Vyborne se drzi v ruce jelikoz nema zakulacene hrany na svou velikost je lehoucky a tenky. Ma fantastisch display

U nás na jaře zvítězil Oneplus Nord 2 a super... Rychlý blesk (displej nemá tolik Hz ale 90 je taky dost, oproti 60Hz. Sám mám oneplus 7T ( 3 roky) a nemám důvod měnit. Je rychlý, displej super, fotky a baterka už na dnešní konkurenci nestíhá, ale zatím si nemohu stěžovat. Tak jen pro oživení tématu, Nord 2

Jak jsem psal manzelce jsem koupil Motorola edge 20 a sobe jsem vzal Oneplus Nord 2 ktery ma fotak taky vyborny a velice rychlou nabijecku