» Poradna » Ostatní

Moto Racer a 16 BITové nastavení monitoru

Zdravím, chtěl jsem si po letech pustit na PC hru Motoracer,který však vyžaduje nastavení 16Bit kvalitu barev. Monitor mi to sám nenastaví a když to nastavím ručně tak to stejně hlásí stále to 16Bit a hra se nespustí. Když to chci pustit na jiném PC s lepším LCD monitorem ten se automaticky sám změní a jde to hrát,ale na starém monitoru ADI Micro Scan M700 to nejde a nejde. Nějaká rada jak to provést?Ono to spíš nebude monitorem,ale grafikou co?Si myslím, páč na tom kde to jede je GF MX440 a na tom kde ne Radeon 9200 LE Family. Tak prosím o radu jde to nějak někde nastavit? Díky.

Odpovědi na otázku

Nastavi se to v ovladaci graficke karty. S monitorem to nema nic spolecneho.
Kliknete pravym tlacitkem mysi na plochu, dejte vlastnosti,... A az tu paradu dohrajete, zase tam vratte puvodni nastaveni, at nemate vyblity obraz.

No právě tak to mi nefunguje, změna proběhne lze to poznat dle barev ikon,ale hra stále "řve" nějaký 16 bits screen mode requiered! OS je W XP,ale jak jsem psal na jednom s XP ale jinou grafikou to běží a na druhém ne?!

ano, tu hru znam, taky neslo pouzivat byla potreba porad zapinat i 16bit desktop, coz mi driv nevadilo, pri pouzivani win98se ci xp se slabsima grafikama, ted si matne pamatuji ze v xp jde zapinat aplikaci pri 640x480 a taky spustit v rezimu 256barev, ale 16bit tam neni. si pamatuji jsem zkousel ve vb6 pomoci jednoho modulu udelat spousteci odkaz te hry se 16bit, a urcit neco takoveho je uz i hotoveh, ale hledat se mi nechce.

Hmm škoda.