» Poradna » Ostatní

Moto 360 - tuhnutí a samovolné restartování telefonu...

Zdravím,mám tu menší problém s nositelnou elektronikou. Vlastním hodinky Moto 360 (té 1. generace), které připojuji k telefonu OUKITEL K6000 Pro. Hodinky připojuji standardně přes aplikaci Android Wear z Obchodu Play.Skoro pokaždé, co hodinky připojím k telefonu, se po nějaké době stane buď to, že telefon v pohotovostním režimu vytuhne a nereaguje ani na otevření pouzdra, ani na přikládání prstu na čtečku otisků prstů ani na mačkání zapínacího tlačítka, to nakonec musím podržet, aby se telefon natvrdo restartoval, nebo se telefon najednou sám od sebe začne restartovat, aniž bych na něco šahal. Pokud hodinky odpojím, nebo vypnu Bluetooth na telefonu, tak se nic podobného nestane. Mám ještě jedny hodinky (Garmin VívoActive Optic) a ty, když k telefonu připojím, tak jedou úplně v pohodě. Nevíte, kde je problém?Děkuji za odpovědi, j.m.

Odpovědi na otázku

Mě to dělá to samé s handsfree do ucha od firmy SilverCrest a teď to navíc zamrzne někdy tak že zůstane vyplý a nejde zapnout. Až po nějaké době opět zapnout jde. A samovolně se bluetooth vypíná a zapíná, udělá to tak 10x a zůstane vyplé. Ještě jsem nevyzkoušel dát do továrního nastavení jestli to pomůže.

Díky za odpověď. No, je fakt, že hození do továrního nastavení mě už taky napadlo, ale dělalo to už po Vánocích, kdy jsem ten telefon dostal a byl v podstatě čistý.