Motherboard se neustále restartuje

Dobrý den,
mám motherboard z notebooku, který po zapnutí ani nenaběhne, jen se neustále restartuje. Přitom párkrát naběhl, ale pak už jen ty restarty. Zkoušel jsem vyndat zandat bios, odpojit baterku biosu, odpojit vše, co se bylo možné, vyndat ramku a nic. Nemáte někdo ještě nějaký typ? Nenašel by se někdo z okolí Plzně, kdo by mohl provést test pomocí hardwarové karty monitorující start počítače? Tuším, že se tomu říká post karta.

Odpovědi na otázku

hehe, a to si akoze naivne myslis, ze to ma kazdy teraz doma nejake special vybavenie? zakyvaj tej doske a hod ju do smeti, aj keby si ju zdiagnostikoval, stejne tam prd opravis.

a zdroj je v poriadku?

I kdyby nebyl, co mu to pomuze? Nic. Proste akorat tak reklamace..

Pomůže mi to v tom, že budu moc říct zákazníkovi, co odešlo a jaká byla pravděpodobná příčina.

povies mu ze je v prdeli doska. aj tak s tym nik nic nespravi.

Základní deska je z notebooka. Zkoušel jsem to na zdroj i na baterku a je to stejné.

Když se ptám, tak očekávám diskusi na odborné úrovni a věcné příspěvky, ne hromadu keců

Ved OK, ale ked sa nad tym zamyslis-tak co sa povedalo bolo dost odborne a pravdive.
Vacsinou ak odide doska tak sa NEOPLATI ju opravovat doma na kolene, nestoji to za tie peniaze a cas ...a toto naozaj vyzera na vadnu dosku.
Cim a naco sa teda chces trapit dalej ???