Monitoy 25' nebo 24'

Nazdar lidiZa chvíli si ke svýmu kompu budu kupovat monitor ale jsem v rozpacích jakej?Jestli 24' - ASUS VN247HA nebo 25' ultrawide- LG 25um57Využíval bych je hlavně na hraní her 60%. Filmy 15%. Internet 25%Hry jako witcher, gta 5, crysis, watch dogs, titanfall, cal of duty black ops 3-2-1, battlefield, AC sindicade, atd...Koukal jsem na youtube kvůli tomu lg a tam hráli v pohodě každou hru bez černejch pruhů.Chtěl bych vědět váš názor...Můj pc: gtx 970, i5 4440, 8gb ram, zalman r1, 5 ventilátorů, 520 seasonic.Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Jo a kdyby tam byli nějaký černý pruhy tak se to nějak nastaví v nastavení?

Jestli teď nemohoucí neomdlel,tak ti to hned vysvětlí.

Taky je možnost - Dell S2415H

Dell u2515h.

Chybí podstatná informace - nosíš brýle a jaký máš Windows? Protože velikost bodu na 25" ultrawide bude ve Windows bez škálování celkem utrpení pro oči.

Takže kdo je pro Dell S2415H ať to napíše. Jinak nenosim brýle a mám windowsi 10

http://www.czc.cz/dell-ultrasharp-u2412m-le... Ten je WUXGA, tedy na rozdil od drive zminovanych ma spravne rozliseni. ;o)