» Poradna » Ostatní

Monitory

Dobrý den,mám problém s monitory, když dám rozšířím zobrazení tak mi první monitor napíše nesprávný formát. Přitom když dám zobrazení na první monitor tak normálně funguje. Nevím co s tím mám dělat a budu rád za pomoc. Pokud potřebujete víc informací tak napište. DěkujiJakub

Odpovědi na otázku

Má tam být když dám rozšířit zobrazení. Omlouvám se za chybu

Jo tak to já zase když dám zúžit zobrazení, tak mi sedmý monitor napíše správný formát.