Monitory

Myslite ze se vyplati ted koupit monitory nebo pockat az vstoupime do unie a cekat jestli ceny spadnou.Tedapokud spadnou.nemate nekdo prehled.

Odpovědi na otázku

Nandar,ak ta to moc nesuri, ja by som skusil pockat na koniec roka - ked pridu na trh nove LCOS monitory od INTELu - myslim ze to potom bude vyzerat dost zaujimavo. Inak by teraz cenu monitov  nas vstup do unie nemal nijako ovplyvnit - cena sice pojde urcite trochu dole ale len ako obycajne. Snad mozno keby posilnela koruna ( pri vstupe ) tak potom aj trosku viac.Nandar,