Monitory do desky nebo do grafiky

Zdravím vás, koupil jsem si druhý monitor, zapojil a vše funguje, SUPER.Pak mě ale napadlo co je lepší, mít oba zapojené do základní desky kde mám DVI a HDMI, nebo do grafické karty kde mám HDMI a Displayporty.Chtěl bych se zeptat co je lepší nebo jestli je to jedno?Mám msi z97 krait edition, I5 4460 a MSI GTX 950.Předem děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

PS: ptám se hlavně kvůli tomu, jestli když jsem třeba jen na internetu, tak abych zbytečně nevytěžoval grafiku.

a to hodláš dvakrát za den přehazovat konektory? To si zničíš konektory jak na desce, tak na grafice...

Ja bych oba krmil daty z grafarny. Nezere to oproti IGP RAM, procesor bude chladnejsi (to papirove TDP pocita s aktivni grafickou casti), nastavovani pres ovladac grafiky je v jednom baleni.

Dobře, myslel jsem si to, ale radši se zeptám. Každopádně děkuji.