Monitory - cca 0.5 cm od spodu není čistá černá, ale trochu bíle podsvícená

Dobrý den, mám 2 monitory jeden BenQ RL2455 a druhý starší čtvercový dell. Když mám černé pozadí, tak na obou monitorech dole není čistá černá ale taková světlá je to cca 0.5 cm od spoudu ? Myslíte že to je monitory a je to normální ? Nebo je to gpu GTX 1070. Děkuji

Odpovědi na otázku

Průsvity u těch levných monitorů jsou běžné..

Děkuji, takže je to monitory a grafika za nic nemůže ? Přišlo mi divné že ty prúsvity jsou celkem stejné u obou monitorů.

Pokud jsou oba levné, je to dost možné. Nerovnoměrná/špatná černá, průsvity, zvlnění, vadné pixely,... běžné vlastnosti. Pokud by to dělal monitor od 8k nahoru, už bych to řešil..