Monitor+notebook

Dobrý den. Prosím o radu: Chtěl by si pořídit k notebooku monitor o úhlopřičce 22" (16:9). Monitory o tomto rozměru mají obvykle rozlišení 1680x1050 pixelů. Notebook má parametry: procesor M390, 512MB RAM a grafika ATI Mobility Radeon X300 až 128MB. Myslíte, že by se mohl vysknout nějaký problém při používání externího monitoru o takovém rozlišení? (procesy: sledování filmů, hraní her). Předem děkuji...

Odpovědi na otázku

Pri procesy: hrani her v nativnom rozliseni problemy urcite budu!

Jedinej problem bude ve hrach, nebudes moct hrat v nativnim rozliseni.

A Myslite, ze kdybych nastavil jiné rozlišení než nativní, tak ba už to bylo vpoho? Nebo by to šlo, ale vypadalo by to blbě?

1. Nenativni rozliseni vypada opravdu blbe.
2. Ten laptop neni na hrani ani v nizkych rozlisenich na vestavenem displayi.
3. Nehlede na celkove slabe parametry (slaby procesor, malo RAM), graficka karta X300 rozhodne nemuze zvladat ani hry z poslednich let, natoz ty aktualni.

Zaver:
Na kancelarskou praci, internet a filmy bude novy monitor fajn, ale na hrani byste musel poridit mnohem silnejsi stroj. (Kdyby to mel byt laptop, stal by tak 60kKc...)