Monitor+napalovačka.

Môj monitor chcem poslat do večných lovíšt.Bol už 3 krat v oprave:vysokonapetové trafo po 1 krat a 2 krat modul na obraz.Terazpo 8 mesiacoch prejavuje poruchy toho modulu na obraz(Hansol 17 Mazelan 700P).Tak chcem kúpit novy:Philips 17" 107SB ,Yama 17,ADI 17 alebo EIZO ide my hlavne oto ako spolahlivo pôjde.PS:Zásuvku  mám v poriadku namerané 223V.No a napalovačka Yamaha alebo Plextor?Poradte ako na to.Alebo kde nájdem kvalitného technika a opravára na Monitory v Bratislave.Pretože na Slovensku sa nedá verit úž nikomu a zverit svoj spotrebič s tým že ho kvalitne opravia.Dík.

Odpovědi na otázku

Pokud nejsi omezen max. sumou, pak monitor EIZO a vypalovačku PLEXTOR.

přesně tak, EIZO a Plextor (nebo Teac), možná taky monitor Samsung (pokud nechceš tolik utratit)

Mám repasovaný EIZO T67S a za ty prachy... můžu ho jen doporučit.Taky http://www.volny.cz/ntb_pc/ , http://www.volny.cz/jvacata/cenik_repas1.html . Google mi nenašel nikoho na SK, zkus se rovnou zeptat u nějakých prodejců.

Dík za každý radu.Peniažky niesu problém.EIZO+Plextor.Dokonca som našiel v Blave aj predajcu týchto monitorov.PS:Chcem sana záver spítat na naj idealnejšie rýchlosti pre napalovačku ktorým mám dat prednost.Príklad:40/8/4.Dá sa takouto napalovačkounapalovat aj na 1?

oprava"každú"