Monitor

Dobrý den, mám takový problém včera jsem completně čistil počítač, rozebral zdroj vyčistil (ten kryt ) + přepastoval procesor, všechny větráky otřel od prachu něco vysál a dneska mě nejde zapnout monitor. Když mám připojenou klávesnici. teď jsem jí odpojil a monitor se zapnul i počítač, ale když je připojená tak nejde zapnout monitor, pak až se zapne počítač s monitorem, klávesnici napojím a vše funguje, tak se ptám jestli jsem nějak špatně nezapojil kabely od zdroje a teď mě to dělá neplechu. Předem děkuji za všechny rady, rád se poučím.

Odpovědi na otázku

jj, pokazil sa monitor, lebo si cistil pocitac. Na to treba 3 vysoke skoly, aby si toto vydedukoval. Gratulujem. Zober PC do servisu, monitor mas v poriadku.. teda ak si nerozobral a necistil aj ten.

Tak to zase celé rozeber, celé zkontroluj, zda jsi někde něco neohnut a slož opatrně zase zpátky. Na dálku ti nikdo neřekne, co jsi tam ty udělal špatně.

já právě si nejsem jistý, jestli všechny kabely jsou správně zapojeny u zdroje, počítač šlape v pořádku ale jen při tom startu nechce naběhnout monitor když je připojena klávesnice.

Opakuji, na dálku ti to nikdo neřekne a nic jiného, než kompletní rozborku bych s tím také nedělal. Ještě to můžeš zkusit pořádně celé nafotit a dát sem fotky (třeba přes ctrlv.cz), možná tam bude něco viděl na první pohled. Pokud ne, tak rozborka nebo servis.

ok, já to pak nafotím, ale fakt nechápu proč servis vše šlape, akorát při startu je problém.

... tak jsi čistil špatně, zopakuj si to ...

nějaká lepší rada by tu nebyla? Jako počítal jsem že tu budou aspon lidi ve věku 20 + zkušení a poradí a ne rádoby 14 leté děti které se nudí, protože nejsou ve škole. Já se tu ptám seriozně na problém a vy hned ironicky napíšete ať to vyčistím ještě jednou fakt trapné, promiňte nemám 10, nejste vtipný, kdybych něco čistil špatně tak by počítat nenaběhl nebo by se restartoval.

Zopakuj si to složení, nejspíš jsi něco nezapojil nebo zapojil špatně. A trapná je tahle tvoje odpověď, do toho tvého PC skutečně nikdo nevidí, tak se moc neurážej.

Já se neurážím, já jenom nemám rád trapné lidi.

Dost zvlastni forma podekovani. :o(

To se musíš dost nenávidět.