» Poradna » Ostatní

Monitor

Zdravím mám monitor Výrobce Fujitsu SiemensModel P17-1Úhlopříčka LCD 17 "Formát obrazovky Klasický 4:3Kontrast 500:1Jas 250 cd/m2Rozlišení 1280 x 1024 @ 75 HzOdezva 25 msVelikost bodu 0,264 mmHorizontální frekvence 55 - 76 kHzVertikální frekvence 30 - 82 HzHorizontální úhel pohledu 170 stupňůVertikální úhel pohledu 170 stupňůInterní repro AnoTyp vstupního konektoru D-SUB Analog 15-pin;Vestavěný zdroj AnoIntegrovaná kamera NeIntegrovaný TV tuner NeVestavěný USB hub NeČtečka paměťových karet NeSíťový adaptér (LAN) NeWiFi síťová karta NeNormy TCO 99Barva BíláŠířka 439,5 mmVýška 397,3 mmHloubka 240 mmHmotnost 6,5 kgJe možné že se na něm hry laguji když hraji na plnou grafiku ve hrách?Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Lagovani (myslim zaskuby grafiky, ne lag v onlajnovkach, tam je to uplne neco jineho) zpusobuje nedostatecny vypocetni vykon (at graficky, nebo procesorovy), ne monitor - ten proste jen zobrazuje to, co dostane z pocitace.

To je sice sestava plna kompromisu a skladal ji vul, nicmene v rozliseni 1280x1024 by na tom mely hry bezet pomerne slusne..

Teď koukam v pc na monitor a má jen 1024×768

Nema. Ma rozliseni 1280x1024. Ale pokud se tohle nekde pise, pravdepodobne nemate vubec nainstalovany ovladac GK, coz vysvetluje ty potize s vykonem.Stahnout a nainstalovat ovladac z nvidia.com !

V ovladači gk je taky jen 1024×768Mám dát tedy vlastní rozměr a přenastavit jej?

Pokud tam nejde primo vybrat 1280x1024, pak je to znamka, ze nemate spravny ovladac.

Na monitoru je tlačítko pro nastavení a tam je info o monitoru a je tam jen 1024×768

OK. Jestli si o tom chcete povidat, tak si s nekym povidejte.Jestli to chcete vyresit, vyse mate reseni. ;o)

Zalezi na tom, o jake hry se jedna a jakou grafickou kartu pouzivate.Pokud byste mel nejakou opravdu prachbidnou GK, tak opravdu narocne hry nepojedou ani v prehistorickem rozliseni 1280x1024 prilis dobre. Ale musela by to byt opravdu desiva muzealie.

Mám gtx 1060 3gb

To neni tak spatne. O jake hry jde?

Farming simulátor 2015 ;)