Monitor

zdravim riesim jednu dilemu, kupil som si monitor HYUNDAI tu prikladam obrazok lebo neviem aky to je tip

i35.tinypic.com ...

a proste neviem ho nastavit,aby nebol tak dole sklopeny ako je na tofotke,chcem ho vyssie aby mi bol nasmerovany presne na tvar lebo teraz je tak dole nakloneny... vie mi nekto poradit?

Odpovědi na otázku

...a voni k tomu nedodávají "chytrý čtení"? = návod?

chces vidiet navod?! ehm hhh 10 stran ma, a je na kazdej strane v inom jazyku napisane a nakreslene zapojenie kablov a uchytenie podstavca ale o nakloneni celej obrazovky tam nie je ani mienka

mozno sa ani naklonit neda ;)

moze byt... inac ja som nan kukal priamo a vtedy bol taky zly obraz a ked pozeram nanho tak s vyssia ako je nakloneny tak je pekny ;o))

No jestli ho chceš naklopit a ono to nejde, tak jsou jen dvě možnosti:
1)nasráno v rukách
2)reklamace

94,6 bodov