Monitor vs. TV

Dobrý den! :)Koupil jsem si PS4, v pokoji mám tuhle televizi :https://m.heureka.cz/televize/lg-42lm615s/Myslíte, že by byl obraz z PS4 lepší na této televizi nebo na nějakém monitoru jako je tento :https://m.alza.cz/monitory-23-a-24/18848792... ???Díky za pomoc ;)

Odpovědi na otázku

Pardon link zase nějak nefunguje, myslím 24" Philips 243V7QJABF :D

Chceš mít malý či velký obraz?

No, to je mi celkem jedno, jenom by mě zajímalo jestli bude obraz na tom monitoru lepsi než na tv protože je menší a má malé rozlišení

Záleží na vzdálenosti, odkud budeš koukat.

To jaksi neni jedno. To si musis prave zvolit. Jestli chces koukat z par centimetru, tak staci monitor. Jestli chces mit nejake rozumne pohodli, bude lepsi ta TV, ale muze mit vyssi lagy.Rozliseni maji oba pristroje stejne, jestli dobre vidim, takze nechapu, co tim "male rozliseni" myslis.Obecne plati, ze PRO HRY nebude obraz lepsi na monitoru, ale na ten lag je dobre se soustredit.

Kristova noho, to snad jedno není, ne? To je přece základní parametr, jak velký chceš mít obraz, tohle si musíš rozhodnout a teprve až budeš vědět, jak velký obraz chceš, tak můžeš řešit, co ti dá lepší obraz. Srovnávat jestli je lepší obraz mezi malou a velkou obrazovkou je pitomost.