Monitor VGA redukce

Čus mám problém v kompu mam integrovanou grafiku ale ta ma vystup jenom na HDMI problem je v tom ze mam starsi monitor s vystupem jenom VGA no takže jsem koupil REDUKCY VGA NA HDMI http://www.alerto.cz/pc-komponenty/457-kabel-a... a nefunguje to může mi prosím říct proc ? nebo už radsi koupit nový monitor?

Odpovědi na otázku

Tvuj monitor ma pouze analogovy vstup. Pocitac ma digitalni vystup proto to nic nezobrazuje. Doporucuju novej monitor. Resit se da i aktivni redukci nebo grafickou kartou s analogovym vystupem.MartinV

No protože sis koupil obrácenou než je potřeba.Já mám tuhle a funguje OK - https://www.czc.cz/premiumcord-prevodnik-hdm...

Jo. To je ta aktivni....

nééé :D delas si ze me srandu .. no a muzu ten vratit ? ze by mi poslali peníze zpět a ja bych si koupil ten co si poslal

A - proč se ptáš nás? Jak my to můžeme vědět? Prodejce se ptej!

jo už jsem jim psal no uvidíme .. já jsem takový idiot měl jsem si to nejdříve nejak overit jestli to pujde no.. budu doufat ze mi poslaji penize zpet..

Tak jsem juknul na prodejce a Ceskej Tesin a firma z polska. Chlape bud trochu patriot a nakupuj u cecha a nejlip nekde kde maj velkej sortiment. Vetsi sance na vymenu reklamaci a jeste prachy zustanou "doma". Aktivni redukci jsem u nej v tom malym minishopu nenalezl. Zkus jestli ti ji nesezene a nevymeni nebo vrat zbozi jako spatny vyber. Nezapomen uctenku a co nejdriv. M.

A když jim vrátim zbozi tak jak mi vrati prachy?

Otevre pokladnu a vysoli ti je na stul. Pokud nema prodejnu a objednals to na netu ani to nezkousej. Bude chtit vratit postovny a to tipuju na 90 Kc. Pri cene redukce nevim jestli to stoji za namahu.

A co tady ta redukce? https://www.alza.cz/axagon-rvh-vg2-hdmi-vga-d... Fungovala by na ten stary monitor?

jo

Budes k tomu potrebovat kablik USB kterym se to napaji. Stejnej kterej mas mezi nabijeckou a mobilem nebo tabletem. Neni videt jestli je u toho.