» Poradna » Notebooky

Monitor, špatné rozlišení

Dobrý den, požádala bych Vás o radu, mám dva monitory vedle sebe spojené. A na jednom by mělo být rozlišení 3840xněco, ale je tam jen něco okolo 1929xněco ...mám windows 10, aktualizovala jsem ovladač grafické karty, koukla tam kde se mění rozlišení, ale j tam jen maximum co jsem psala ...odinstalovala jsem i grafivkou kartu přes správce zařízení a zpět se po restartu instalovala a pořád to zůstává ((( pomozte, prosím

Odpovědi na otázku

grafická karta je jaká? Monitor je jaký? Kabel kterým to připojujete je ....? A neptám se na barvu, ale na označení... potom se možná dá poradit...

tipuju špatnej kabel.. např. DVI-I s bílou koncovkou neumí víc než to fullHD. Grafika která by nemuměla 4k dneska snad už v provozu na normálním PC není..

Co přesně znamená "monitory vedle sebe spojené"?