Monitor samsung nastaveni

Dobry den mohl by m inekdo poradit zakoupil jsem si tento monitor samsung c24fg73 nainstaloval si driver jak ho zapnu je tam moznost jen neco provadet s okny ale nastaveni frekvence jasu led osvetleni hernich modu nemuzu nikde najit protoze mam 3 tlacitka v monitoru a ty jen ukazujou nastaveni kolik je a prepinaj mezi tremi ruznymi ktere musim nejak nastavit pomohl by mi nekdo kdo ma tento druh monitoru predem dekuji

Odpovědi na otázku

nastaveni frekvence jasu led osvetleni... ...co že vlastně chcete nastavit ? Víte co je frekvence LED? A jaká je závislost frekvence a jasu ?

Ahoj zkusil si podivat se do manualu monitoru tak byva vetsinou napsano jak monitor nastavit poladit vychytat vcetne nastaveni frekvence jasu led osvetleni hernich modu urcite tam bude neco stistknuti vic tlacitek najednou snad jsem pomohl neni zac

Pokud máte na mysli nastavení frekvence "blikání" monitoru, to se obvykle nastavuje ve vlastnostech grafické karty ve Windows. Na webu Samsungu je sice ke stažení "Easy setting box", ale jak koukám, je úplně na houno.

Zmáčkni ten čudlík zezadu monitoru a vyjede ti nabídka.