Monitor s TV tunerem Full HD + starší počítač

Hezkou půlnoc přeji, mám na Vás jeden skromný dotaz.Plánuju koupi tohoto monitoru s TV tunerem http://www.alfacomp.cz/php/product.php ,který nabídne Full HD rozlišení. O to mi ani vůbec nejde. V podstatě by mi stačil jakýkoliv monitor, který by alespoň nějak dokázal přijímat televizní signál (o nějakých modrých krabičkách z ebay, které mají ty správné konektory k připojení signálu na obyčejný monitor, jsem přemýšlel, ale nakonec z toho sešlo).Každopádně můj stolní počítač je z roku 2003 (Athlon 1700+, 3x256MB RAM) a bojím se, jestli by takový monitor vůbec snesl. Teď mám 19" LCD asi 5 let a už tenkrát sem se bál, že počítač nebude stíhat. Mám se tedy oprávněně bát nebo to nemám řešit? Počítač vlastně slouží jenom na internet a Monitor by v režimu televize fungoval bez zapnutého počítače.

Odpovědi na otázku

Teď mi ještě došlo, mají nové monitory ještě vůbec konektory VGA? pac počítač jiné rozhraní nevede.

čus,takže já bych to viděl následovně:1) monitor píšou, že má Analogový video vstup 1x D-Sub 15-pin - tj. VGA vstup pro PC tam je.2) ačkoliv mnozí se mnou nebudou souhlasit, tak pokud se ti to z nějakého důvodu nebude hodit, tak tě nikdo nenutí jet z PC v rozlišení 1920x1080, ale můžeš fungovat třeba na 1600x900 - až tak moc to zas vidět nebude a já tohle rozlišení používám na 24palci a není to proto, že by to PC neutáhl. Stejně se nejspíš rozlišení v TV režimu bude nastavovat samo nezávisle na PC režimu.

To je přesně odpověď, kterou sem chtěl slyšet :) děkuju.