Monitor s repro

Dobrý den,

když koupím tento monitor s repro /22" PHILIPS 221V2AB/, budu potřebovat ještě zesilovač anebo jej můžu bez problémů připojit k PC?

Odpovědi na otázku

Myslím, že stačilo otevřít manuál a najít tuto větu: "Check if audio cable is connected to PC and monitor correctly."

Proč mě stále překvapuje, že lidi, kteří se ptají na konkrétní výrobek jako první neotevřou jeho manuál?

Kdyby to snad nebylo z prvniho prispevku jasne, nepotrebujes nic krome propojovaciho kabelu.