» Poradna » Mobily

Monitor s free sync na nvidia notebook

ahoj šel bytenhle monitor s free sync připojit k mému notebooku s nvidia kartou?monitor:https://www.pocitarna.cz/monitory/hp-omen-25/

Odpovědi na otázku

mohl by mi někdo prosím normálně odpovědět?

ano, hned ako napises presny model notebooku. Mas to hned v prvom prispevku, lenze ty nechapes pisany text, tak co stebou?

ano, notebook ma HDMI, monitor ma HDMI, takze obraz bude fungovat. S freesync to nieje iste, nvidia uz v driveroch umoznila pouzit amd technologiu (martin vyssie sa myli) ale ma vybrate certifikovane monitory kde to funguje.. vid google.

děkuju mnohokrát

V tom jejich seznamu ale tento monitor není. Takže bych to neriskoval.

Pokud vim tak nVidia umi FreeSync pouze pres DP.

Na Nvidiích funguje FreeSync pouze přes DP, takže přes HDMI to nepojede na 100 %.

Ahoj,Jo dokážeš a to skrze usb-c ke kterému mužeš připojit monitor apod. (né všechny usb-c to dokáží ale u tvého laptopu ano)Například pomocí tohoto kabelu https://i-tec.cz/produkt/c31cbldp60hz2m/V případě jiného adaptéru z usb-c na DP Poté to jen nastavíš v nvidia control panelu a jedeš jak drak!

Máš vyzkoušeno, že FreeSync před USB-C > DP běží?

Ano , podívej se na popis produktu a specifikace (sám jsem je dělal)Testoval jsem to na několika laptoptech a jedním z nich je třeba Acer predator triton 500. Samozřejme jich bylo více nějaké HP , DELL a i Asus Testoval jsem to jak na monitorech co jsou ověřené nvidii a i ty co "nejsou" kompatibilní ale dokážeš to u nich vynutit