Monitor problikává

Poslední dobou se mi stává, že monitor připojený k PC na asi 2 sekundy zhasne a zas běží dál. Během tohoto procesu vše ostatní funguje. Je to něco jako probliknutí, když se ve hře mění nastavení rozlišení obrazovky. Až na to, že tohle se děje třeba i při prohlížení internetu. Nemohu říci jak často se to stává, může to být hodina i déle. Mám monitor propojený přes HDMI do externí grafické karty NVIDIA. Před tím nikdy problém nebyl. Monitor mám i s kabelem asi rok a půl. Prosím o radu.

Odpovědi na otázku

Je mozne ze ti monitor pomaly ale isto odchadza do vecnych lovist. Nieje to problem neriesitelny, najskor ti odchadza len nejaky kondenzator na zdroji, alebo doske monitora. Pripadne to este moze byt vadny HDMI kabel.