» Poradna » Notebooky

Monitor připojený k notebooku, zmenšování programů do lišty

Ahoj, mám notebook a připojil jsem si k němu monitor. Mám to nastavené na dva monitory (obrazovka č.1-notebook, obrazovka č.2-připojený monitor). Nevím jestli to jde, ale potřeboval bych, aby když na monitoru 1. spustím nějaký exe soubor, třeba hru nebo cokoli jiného, tak když pak kliknu na monitor č.2, tak aby se ta hra nezmenšila do lišty. Ještě se chci poptat, jestli jde mít lištu i na druhém monitoru a ne jen na primárním. Moc děkuji předem za jakékoli odpovědi a také prosím o trpělivost, v tomto se moc nevyznám Windows 7, Home Premium. IntelCore i3, 4GB RAM, (64 bit), Acer Travel Mate

Odpovědi na otázku

to zmenšování je skoro u všech her, které neběží v okně ale ve fullscreenu a schodí se jakmile nejsou aktivní, s tim nic neuděláš.lišta je na všech monitorech, ale jen na jednom ( hlavním ) můžeš mít hlavní lištu, kde máš i tra ikony a tak