Monitor při spojení HDMI nejde.

ZdravímDnes jsem zapl PC a jede pouze jeden monitor (mám 2). Ten monitor který nesvítil je normálně v pořádku pouze píše "no signal" když ho propojím přes HDMI kabel. Při propojení přes VGA normálně funguje. Zkoušel jsem i jiné HDMI kabely, ale furt "no signal". Muže být nějak odpálený HDMI vstup ? Ještě jsem se s tím nesetkal a jestli ano tak jakto, používám ho teprv rok a půl.Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

... tak doufám, že jsi PC monitor na HDMI vstup ručně přepnul /tl. INPUT/... /někdy se sám nepřepne/

Eeeh... nevím uplně co máš na mysli. Jaké tlačítko input ?

NE v pohodě už vím co si myslel, tlačítko na monitoru. Je přeplý.

A není to zapojené do výstupu z desky?

Win+P pomôže?