» Poradna » Ostatní

Monitor podivné šmouhy

Zdravím, prosím o váš názor. Mám monitor Gigabyte G32QA 32"" QHD 165Hz zakřivený. Není s ním problém, ukazuje hezky. Ale když se na něj podívám ze strany cca 30-45st. Jsou při černé obrazovce vidět svislé klikaté šmouhy o šířce cca 2mm. Je to viditelné pouze z jedné strany proti světlu, zepředu je vše OK. Myslíte, že je to normální? Nedá se to vyčistit, ani přípravkem na lcd, ani okenou.

Odpovědi na otázku

To je vo vnútri a je to materiálom, keďže sa na to z boku pozerať nebudete, neriešil by som to. Jedine, že by Vám to nedalo spávať, tak to reklamujte.