» Poradna » Programy

MONITOR-OVLADAC?

Vsechny vas zdravim,Mam monitor podporujici plug and play, nekdy vypinam s pocitacem i monitor, kdyz pak pozapnuti po citace zapomenu zapnout i monitor a zapnu ho dodatecne windows a jeho okna se pak zobrazuji jen na casti obrazovky(pak nutny restart se zapnutym monitorem),myslel sem za by pomohl nejaky ovladac od vyrobce monitoru,zatim sem na nej ale nenarazil (jestli tedy je).Chtel bych se zeptat v cem by mohl byt zakopany pes,nastaveni win?,ovladac?... . DIKY

Odpovědi na otázku

Skoda, ze nepises jakou mas grafickou kartu a monitor. Tohle bych povazoval za problem obnovovaci frekvence. Jesli ma monitor zobrazovani obnovovaci frekvence v OSD tak ho porovnej v obou dvou pripadech. Pak obnovovaci frekvenci zkontroluj v nastaveni obrazovky (jestli tam mas moznost nastavit frekvenci). No a jestli nemas moznost nastavit frekvenci sezen si program pstrip (alespon doufam, ze se tam jmenuje). Ten umoznuje dost velke nastaveni obrazovky a take frekvence. Kdyby jsi ho nemohl najit tak ti ho poslu emailem. Ale myslim, ze byl nekde na CD COMPUTERu.

vyse uvedene problemy pro monitor wiewpoint 1770,grafika shocker i740 8MB

Tak moc diky Tome ,bylo to nastavenim te frekvence, mel sem totiz nastavenu volbu optimalni, ted sem dal na tvrdo maximum pri danem rozliseni. Aspon win nemusej premejslet, ktera frekvence je optimalni .