» Poradna » Ostatní

Monitor nereaguje na připojení do PC

Ahoj, chtěl bych si zapojit druhý monitor, ale nefunguje. Monitor má pouze VGA. To normálně zapojím monitor se jen rozsvítí po zapojení do elektriky, ale na počítač vůbec nereaguje. Nevíte co s tím? Nechci kupovat HDMI redukce či DVI redukce za takové peníze a pak zjistit že to nefunguje, tak bych rád znal Váš názor....Mám normálně W10 64xNevím jestli je třeba vědět něco víc, kdyžtak mi to napište do komentářů.

Odpovědi na otázku

Jen tak pro zajímavost, kam to konkrétně strkáš ???

Myslíš jestli do grafárny nebo desky?

Strkám to do desky, protože ta má ten VGA port, což grafárna ne, ta má DVI.Je to velký problém?

a) máš tam integrovanou grafiku?b) je aktivována v BIOS/UEFI a instalovaný ovladač?c) umí to obě grafiky najednou?