Monitor nemá repro, Existuje redukce z HDMI na audio out ?

Po výpadku integrované zvukové karty jsem si pořídil grafickou kartu i se zvukovkou. Monitor mám zapojen HDMI kabelem, ale v monitoru nejsou repro. Tak jsem to vyřešil USB zvukovkou.Existuje nějaká rozbočka, nebo redukce, abych mohl mít z té grafické karty, z výstupu HDMI zapojen monitor a zároveň Pc reproduktory ?

Odpovědi na otázku

Existuje, třeba Audio Extractor na ebay http://goo.gl/qADUW7

Audio Extractor nemá nf koncový zesilovač. Je potřeba použít aktivní repro nebo zesilovač.

VÝBORNĚ.DÍKY ZA INFO.