Monitor Nefunguje

Zdravím. Mám takový menší problém. Po zapnutí PC mám stále černý monitor a ano monitor je zaplej . Grafickou kartu mám GTX 960 a napadlo mě jestli to není chyba grafiky. Předem děkuji za odpověď. Včera večer to ještě fungovalo.

Odpovědi na otázku

Když tedy připojíš monitor k něčeu jinému, tak funguje?

Ano

Opravdu?http://www.zive.cz/poradna/lynx-pc-/-no-vide... Už jsi to zapojil do té grafiky?

Jestli myslíš ten druhý dotaz je můj tak je to jen náhoda Jinak vše je zapojené správně včera večer to ještě fungovalo.

Náhoda ze stejné IP adresy a se stejnou grafikou? Ok.Jaký je tedy zbytek tvé PC? Uveď přesnou specifikaci včetně přesného zdroje, ať víme, o čem si povídáme. A přes co máš připojený monitor (VGA, DVI, DP, HDMI)?

MB netuším, zdroj je Seasonic energy knight 500W a procák je toto http://www.czc.cz/amd-kaveri-a10-7700k-blac...

To je fajn, takže máš alespoň jinou grafiku na vyzkoušení. Zkus monitor v druhém DVI na grafice. Pokud to nic neudělá, vyndej GTX 960 z PC úplně a zapoj monitor do základní desky. Tak jak to měl zapojené tvůj spolubydlící Miroslav Macek ve včerejším dotazu (ty na rozdíl od něj v CPU druhou grafiku máš). Možná bude int. grafika vypnutá v BIOSu, takže bych udělal preventivní reset BIOSu (pak bude na 100% na auto a pokud tam GTX 960 nebude, zapne se).Pokud to nebude fungovat na int. grafice, bude nejspíš něco s GTX 960 a chtělo by to ji zkusit v jiném PC.

Zapl jsem PC přes integrovanou grafiku a obraz funguje jak má, takže tuším že bude chyba v grafice. A on nemá stejnou IP. Nejspíše bude mít jiná čísla.

Ok, koukni ještě, zda je grafika pořádně osazená a řádně připojeno externí napájení. Jednou jsem myslel, že mi chcípla deska, rozebral skoro celé PC a nakonec to byla je povytažená grafika.P.S. Existuje způsob, kterým se může kdokoliv bez jakékoliv registrace nebo dokonce vyšších práv podívat i na ta poslední 3 čísla a máte je na chlup stejné. Nebudu psát ani způsob, ani ta tvoje čísla, jen zmíním, že jsou jen dvě a jedno z nich je 4...https://www.whatismyip.com/Je to tak? :)

Pokud je grafika správně osazená i zapojená a nefunguje to, zbývá už jen test v jiném PC a případně reklamace.

Doplnění- Myslel jsem ty poslední 3 čísla.

Předpokládám, že toto je tvůj poskytovatel internetu a že máte hromadně jednu společnou IP:http://www.moravanet.cz/index.phpTakže Miroslav Macek a Ranger budou nejspíš bydlet někde poblíž:http://www.zive.cz/poradna/bluetooth-windows... http://www.zive.cz/poradna/lynx-pc-/-no-vide... A všem třem se za posledních 24 hodin něco přihodilo, dobrá náhoda

Máte pravdu :D stejný poskitovatel a podobný problém :D

Monitor zobrazuje "černý obraz" nebo je monitor "bez signálu"?Je to jediný monitor připojený na grafiku? Lze to připojit i jinak, například přes VGA? zda to tam funguje?

Ano píše bez signálu. Konkrétní grafika je tato: http://www.czc.cz/gigabyte-gv-n960ixoc-4gd-... . Zapojené to mám přes DVI

Ještě doplnění. Mám jen jeden monitor.

Mas ho pripojeny v konektory zakladnej dosky, alebo grafickej karty?

Je třeba lepší popis... nezapojil jsi monitor do desky, místo do grafiky ? (velica častý problém) - zkoušel jsi z toho vytáhnou paměti, pípá deska ? Pokud by bez ramek ani nepípla, je to problém.... pokud se po zapnutí bez ramek ozve, je to alespoň info že má snahu se zapnout... Jedou disky ? Jedou ventilátory ?Píšeš, že monitor jinde funguje, ale nadpis je, že monitor nefunguje... takže jak ?

Ventilátory i disky fungují jen obraz nejde.

A když monitor odpojíš a znovu připojíš, tak se nerozsvítí? Mně to dělal monitor Dell zapojený přes displayport