» Poradna » Ostatní

Monitor ke hraní her

Zdravíčko frajeři doporučil by mi někdo monitor na hry ? Rozpočet cca 5 tisíc ...Mám gtx 1060 gaming x, ale nejspíš půjdu do 1080ti ... Tudíž mi stačí full hd, na 4k prdím.. Jinak udeální velikost monitoru nevím ? Asi 24, 27 ? Poraďte mi prosím jsem na tohle chuj :) díky

Odpovědi na otázku

Hej piloti jste tu nespíte ? chci to objednat nejlíp teď

jsou 3h ráno. To je jasný že nespíme.

Poraď mi něco prosím ťa

před 2 týdny jsem kupoval https://www.alza.cz/32-philips-325e1c-d565047... ale za 4800kč. v té ceně nic lepšího nebylo

kua 32 palcu to je cosi moc už to už by chtělo 4k na hraní .. spíš něco menšího

WQHD (2560*1440) na 32" má stejné PPI jako FHD (1920*1080) na 24" takže tenhle monitor dle velikosti a rozlišení OK.

Tvl, myslíš, že sem chodí tolik nočních vrátných, co se nudí na směně? Jestli si chceš něco koupit, tak si to prostě kup. Velikost víš, cenový limit taky, tak už jen stačí si vybrat něco s IPS panelem a hotovo. Na to nepotřebuješ, aby ti to někdo schvaloval.

Jo, tak nejak. S tim, ze pokud bude mit opravdu tu GTX1080Ti a zbytek sestavy bude adekvatne silny, tak by mel preferovat 2560x1440, nikoli FHD (obzvlast u 27" uhlopricky), protoze to je fakt znat.