Monitor k PS4

Ahoj / Dobrý den ,Chtěl bych si pořídit monitor na kterém budu mít připojeny PS4 Pro . Stále se nedokážu rozhodnout jestli koupit 4K nebo bude stačit nějaký obyč . Je mi jasný že pokud dám za monitor 15tis tak bude lepší než za 5tis ale do teď hraju na TV která má jenom 60snímku . Kolik je minimum HZ a postačí klasické fulhd??

Odpovědi na otázku

PS4P má minimum her na reálným 2160p (a ten rozdíl stejně nepoznáš pod 27palců) a všechny hry jsou pod 60FPS. Takže nějakej základní 1080p 60Hz displej postačí. Pokud to máš teď tak si fakt nepomůžeš.