Monitor k PC

Chci si pořídit k PC herní monitor v hodnotě 5-7k. Stačí mi i vzhledem ke komponentům FullHD, nicméně bych preferoval minimálně 144hz monitor.Nejvíce se mi pozdává tento: https://www.alza.cz/27-msi-optix-g27c6-d63985... Případně znáte lepší monitory v této cenové relaci?Mé komponenty:i5 11400F Rocket Lake 4.4 GHzGeForce GTX 1660 Super 6GBRAM 16GB DDR4Děkuji za všechny zprávy a rady.

Odpovědi na otázku

Zkusit ho můžeš, proč ne. Případně u tohoto se přímo píše, že je G-Sync compatible, takže u něj by měla adaptivní změna frekvence snad bez problémů:https://www.alza.cz/27-lenovo-g27-20-d6323549... Pozor u Nvidie to funguje jen přes DP, nikoliv přes HDMI nebo jiný kabel.

S DP počítám. Rád bych však zkusil prohnutý monitor. Je absence G-Sync takovým problémem?

S "Gsync Compatible" ne.Jde o to, ze pokud nic z toho neni, ve hrach,. kdy HW nestaci na 144Hz apod. proste nevyuzijete moznosti monitoru atd. Mrknete do nejakeho popisu toho, co "Free"Sync / Gsync dela.Prohnuty monitor je od jiste uhlopricky fajn. Od ktere presne, to je RYZE individualni a je treba to vyzkouset = dojit se na par prohnutych a rovnych monitoru v prislusne uhlopricce nekam podivat.(Ja osobne jsem s prohnutou 34" velmi spokojen. U 24" bych to rozhodne nechtel. U 27".. uprimne nevim, musel bych to otestovat. Jiny uzivatel muze mit jiny pohled na vec. Doslova.)

Samozřejmě se půjdu mrknout. Díky za info. :)

Ale jo. Velmi nizka cena, papirove parametry jsou OK, to by melo byt pouzitelne.Pro jistotu si zkuste najit, jestli nekde neni nejaka duveryhodna podrobna recenze / test. Ale vypada to slusne (za ty penize).Ale osobne jsem ho nevidel.