» Poradna » Ostatní

Monitor k pc MSI Nightblade

Dobrý den.Chci se zeptat jestli jestli je potřeba mít k pc MSI Nightblade Mi2 (který vlastním)nějaký "lepší" nebo silnější monitor? Mám starší monitor Benq a na tom mi pc nejde spustit. Zkoušel jsem i znovu zapojit..vytáhnout kabely atd. Spouštím přes DIV-D kabel..jiná možnost na tom monitoru není.Nevím jestli by třeba nebylo lepší koupit nějaký monitor s hdmi připojením. Díky za odpověd.Pc mám v pořádku je nové a ozkoušené. Chyba je v monitoru.

Odpovědi na otázku

Silnější je synonymum pro tloušťku. Ten starý má pouze analogový VGA vstup a připojuješ jej přes redukci?Pokud ano, tak to fungovat nebude, protože GTX 1060 má pouze digitální výstup a potřeboval bys aktivní převodník z DVI/DP na VGA.

Dík zkusím vyzkouset.

To se ti něco takového vyplatí kupovat?https://www.czc.cz/premiumcord-prevodnik-hdm...