» Poradna » Ostatní

Monitor co znamená LCD conditioning

Podle překladače je to nějaké chlazení či co jak to funguje? Dík

Odpovědi na otázku

Najdi si lepší překladač, ten tvůj ti píše kraviny.

LCD Conditioning je funkce v menu monitorů Dell, která slouží k uživatelskému odhalení chyb obrazu - vadné body, pohnutá fólie, rozdílný jas na různých částech obrazovky...Po spuštění se v několikasekundových intervalech střídají barvy BWRBGYCM. Pokud hledáš přesný překlad - pravděpodobně nějakou „čistonosoplenu“, či jiný podobný vynález českých nacionalistů, tak si otevři libovolný český manuál určený pro panely Dell. Takovéto marginality jsou pod moji rozlišovací úroveň.