» Poradna » Ostatní

Monitor a sluchátka

Ahoj,mam tenhle monitor http://www.manualmonitor.com/fujitsu-siemens-sl-3220w a chci se zeptat ohledně zapojení sluchátek do monitoru.Ze spodní části je přívod na sluchátka,ale když je zapojim nehrajou.Nejsem moc odborník na PC takže si moc rady nevím..Možná musim nainstalovat nějaké ovladače k monitoru..Ale kdyby někdo věděl tak bych byl rád za radu.

Odpovědi na otázku

Ahoj tenhle monitor nevím.. je pravda že tohle bylo staré i když jsem kupoval první LCD monitor :)),,,jako první musíš vyvést zvuk s PC do monitoru prostě aby hrál monitor přes repro atd,,, pak můžeš strkat sluchátka,,,jestli nemáš grafickou kde je zvukovka kašli na to :))a i kdybys měl tak na to kašli stejně ta kvalita je otřesná oproti pc jacku na sluchátka,,, monitor většinou hraje hodně špatně a je to nouzovka ,,, a prakticky nevidím důvod strkat sluchátka do monitoru místo PC

Já to potřeboval kvůli tomu,že mam pc na zemi a sluchátka mam celkem krátké..Ale tak kašlu na to a zkusim předělat moje sídlo,tak aby délka sluchátek byla tak akorát..Ale jinak díky za odpověd :)

A jaký je problém koupit něco takového ?https://www.alza.cz/hama-prodluzovaci-3-5mm-j... 3 metry a klidně koupáš i delší za pár korun...

A určitě je to vespod na monitoru výstup na sluchátka? Není to audio vstup pro vestavěné repro?Pokud je to opravdu výstup na sluchátka, tak máš do monitoru vůbec zapojený audio kabel z PC?Ovladače na to žádné nepotřebuješ.