Monitor - doporučení

Potřebuji poradit monitor do kanceláře, kde se kontrolují grafické návrhy etiket, letáků atd. Zvažuji velikosti 24" a 26". Monitor nesmí být lesklý, cena rozumná v poměru cena výkon. Nepotřebuji žádné superdělo, ale ani levnou plečku.Dlouho jsem nic nekupoval a úplně jsem z toho vypadl. Díky za rady.

Odpovědi na otázku

To vypadá slušně. Díky. A co bys řekl na tohle https://www.czc.cz/dell-professional-p2714h-...

Taky není špatný. Teď záleží na tobě, zda ti pracovně na výšku bude stačit 1080 bodů (27"), nebo 1200 (24"). U té 24" je velikost bodu menší (jemnější) a na výšku je toho vidět více.

Dva ze dvou doporučují.

Bratr si nedavno take kupoval novy monitor na upravu a kontrolu fotek pro casopisy a kucharky, jelikoz posila vse do tiskarny a kdyby se vytisklo X tisic vytisku s jinou barvou, nez on chtel, tak je dost velky problem. Volil EIZO CG247-BK kvuli vestavene sonde a zobrazeni barev. Pokud jsi ten, co to primo posila do tiskarny k tisku, tak mohu doporucit. Je s nim naprosto spokojen, i pres dost vysokou cenu.